Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Необхідно сформувати чіткий перелік освітніх закладів, які отримають путівки для відпочинку і оздоровлення дітей, перелік тих пільгових категорій дітей, які можуть претендувати на них.

Таке доручення департаменту освіти надали члени комісії з питань гуманітарної політики сьогодні під час розгляду питання “Про затвердження календарного плану заходів на 2017 рік обласної цільової програми з оздоровлення і відпочинку дітей на 2017-2020 роки”.

На цю програму планують спрямувати 6 мільйонів 900 тисяч гривень за які закуповуватимуть путівки дітям пільгових категорій, в першу чергу дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування.

Члени комісії висловили обурення тим, що на комісію не була подана відповідна інформація про закупівлю та розподіл цих путівок.

«Ви кажете, що такі путівки отримають заклади освіти обласного підпорядкування, однак конкретного переліку закладів ми не маємо», – обурився заступник голови облради Василь Гладій.

Депутат обласної ради від партії «ВОЛЯ» Марія Рудик також відзначила, що немає чіткого переліку тих категорій дітей, які можуть претендувати на такі путівки.

Окрім того, відзначила Рудик, необхідно підготувати статистку кількості дітей таких пільгових категорій у кожному районі. Депутат зауважила і те, що часто надходять скарги на неналежні умови в таборах, куди відправляють дітей на оздоровлення. Це питання також необхідно вирішити і сформувати тендерні вимоги, щоб участь в тендері брали лише ті виконавці робіт, які можуть забезпечити дітям належні умови проживання і харчування.

«Коли розподіляються такі великі кошти, ми повинні бути впевненні, що використовуються раціонально, справедливо і ефективно, і всі діти, які потребують нашої допомоги могли отримати путівку, оздоровитись та відпочити», – зазначила депутат.


Поділитися публікацією: