Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Міністр інформаційної політики Юрій Стець заявляє, що очікує від свого заступника Дмитра Золотухіна подачі йому протягом 2 тижнів списку антиукраїнських сайтів для ініціювання процедури їх закриття.

Про це він сказав на прес-конференції в Києві в четвер, передає “Інтерфакс-Україна“.

“У найближчі два тижні … я хочу, щоб він (заступник міністра Дмитро Золотухін) приніс на експертну раду при Міністерстві інформаційної політики, куди входять медіаексперти, громадські діячі, перелік сайтів, які повинні бути закриті”, – сказав Стець.

“Наприклад,” Російська весна “або інша” пурга “, яка підриває суверенітет України”, – додав він.
Міністр зазначив, що такий список повинен бути попередньо погоджений із Службою безпеки України.

“Цей перелік сайтів – ми знайдемо механізм, яким чином вони будуть закриті найближчим часом”, – сказав Стець.

За його словами, зібрані матеріали планується передати до суду для прийняття рішення.

Як відомо, 25 лютого президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони “Про доктрину інформаційної безпеки України” та затвердив доктрину.

Згідно з документом, Служба безпеки має здійснювати моніторинг спеціальними методами і способами вітчизняних та іноземних засобів масової інформації та мережі Інтернет з метою виявлення загроз національній безпеці України в інформаційній сфері.

В інтерв’ю “Громадському радіо” Стець зазначав, що закриття сепаратистських ресурсів стане можливим завдяки дії нової доктрини.

“Раніше не було чітких зобов’язань у конкретних органів влади. Зараз є хороший діалог. Є певні ресурси, до них є питання. Поставили запобіжники, пішли до суду і їх закрили”, – сказав міністр.

Він також додав, що заборонену інформацію визначає чинне українське, міжнародне законодавство та Конституція України.

 


Поділитися публікацією: