Поділитися публікацією:

Фото: westnews.com.ua

У п’ятницю, 3 березня, у залі засідань Івано-Франківської ОДА відбувся публічний звіт голови облдержадміністрації Олега Гончарука перед громадськістю області.

Зокрема, Гончарук розпочав свій звіт з хвилини мовчання за загиблими шахтарями на Львівщині, повідомляє WestNews. Далі, голова подякував за тісну співпрацю з Президентом та Прем’єр-міністром.

Своїми досягненнями за цей рік Гончарук вважає ремонти доріг. За минулий рік на це було витрачено 1 млрд. 200 млн. грн., що на 450 млн. грн.. більше ніж за попередній рік.

До слова тепер розподіл підрядів на ремонт доріг проводять через відкриті тендери і обов’язковою умовою є 10 річна гарантія на дорожня покриття.

За словами голови, на дорогах які робилися в 15-16 роках і після зими мали якісь пошкодження то їх фірми ремонтували по гарантії без зайвих нагадувань.

Також успіхом для області за минулий рік є збільшення кількості туристів: з 1.5 млн. в 2015 році до 2.2 млн. в 2016 році.

Разом із тим, минулого року на Прикарпатті ввели в експлуатацію п’ять шкіл, а також закінчено довгобуди. Мова йде про Коломийську поліклініку і Галицьку районну лікарню.

За рік залучено багато іноземних інвестицій. Зокрема розпочато будівництво заводу Леоні в Коломиї, в Тлумацькому районі французька фірма розпочала виробництво будматеріалів.

Серед проблем голова виділив труднощі із виплатою заробітної плати медикам і освітянам. Важливою, на його думку, є необхідність ремонту кількох шкіл в селах краю, зокрема, в селі Крилос.


Поділитися публікацією: