Поділитися публікацією:

Фото: versii.if.ua

Колишній міський голова Івано-Франківська, депутат міської ради Віктор Анушкевичус – один із найбільших прогульників у міськраді. На сесії він не ходить, бо “розчарований”.

Про це Віктор Анушкевичус розповів у великму інтерв’ю в комунальній газеті “Західний кур’єр“.

За його словами, вже перше сесійне засідання нової міської ради відбулося з порушенням регламенту і законодавства. Стало зрозуміло, каже Анушкевичус, що “в сесійній залі буде свавілля”.

“Міський голова і “свободівці” якимось чином змогли домовитися з депутатами від БПП і іншими про створення більшості. Думаю, що це було на рівні “ти мені – я тобі”… Вони що хотіли, те й робили. Я думав, що новообрані депутати з часом зрозуміють, що так не можна, і чинитимуть якийсь спротив. Але цього не сталося. І після скандального голосування щодо забудови колишнього асфальтного заводу на вул. Крайківського, коли були порушені всі норми законодавства, Земельного Кодексу і закону “про місцеве самоврядування”, я вийшов до мікрофона і сказав, що мені прикро за це голосування. Я був розчарований і десь на емоціях заявив, що бачу, що мені нема що робити в цій сесійній залі”, – сказав Анушкевичус.

Як писав, на прогули сесій Віктором Анушкевичусом звернула увагу секретар міської ради Оксана Савчук. Вона зазначила, що Анушкевичус ігнорує сесії без жодних пояснень.


Поділитися публікацією: