Поділитися публікацією:

Фото: vikna.if.ua

«За січень-лютий 2017 року кількість облікованих правопорушень зменшилась на 15%. Зокрема, менше вчинено тяжких та особливо тяжких злочинів, проти життя та здоров’я, проти власності, не зареєстровано жодного розбійного нападу», – повідомив прокурор області Олександр Стратюк під час засідання Консультативної ради при прокуратурі області .
Участь у засіданні, окрім членів ради, взяли також громадські активісти області, інформує  прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.
Інформуючи про роботу органів прокуратури, прокурор області наголосив на тому, що завдяки реалізації заходів координаційного характеру з початку року збільшилось викриття злочинів проти довкілля, у сфері службової діяльності, обігу наркотичних засобів, викрито  три факти хабарництва та дві організовані групи, завершено розслідування ряду резонансних проваджень.
«Вперше за десять років в Івано-Франківській області викрито організовану групу у сфері оподаткування, яка через фіктивні підприємства завдала державі значних збитків», – зазначив Олександр Стратюк.
Під час засідання прокурор області також відповів на запитання, які цікавили учасників заходу та акцентував на важливості співпраці із громадськими активістами та дієвій роботі консультативного органу. Зокрема щодо інформування про факти порубок лісу та видобутку гравію, зловживань посадових осіб.
Варто зазначити, що за фактами незаконних порубок лісу та реалізації незаконно отриманої деревини цьогоріч розпочато понад 30 кримінальних проваджень, до суду вже скеровано 14 таких проваджень.

Поділитися публікацією: