Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Про це заявив Юрій Соловей в Івано-Франківську на Форумі «Рік децентралізації на Прикарпатті».

“Я є одним з тих людей, який на засіданні фракції завжди піднімає питання завершення реформи децентраізації влади. На моє глибоке переконання такі країни, як Польща, Угорщина, чи Румунія, свій розвиток пов’язують не з реформами в економіці, не з реформами у боротьбі з корупцією, не з реформами у соціальній сфері. А основне, з чим вони пов’язуються свій розвиток – це з реформою децентралізації влади, яка успішно, ще в дев’яностих роках була проведена у тих країнах.

Те, що ми маємо сьогодні ситуацію в Україні і той стан справ, який ми сьогодні маємо в державі – це наслідок невчасно проведеної реформи децентралізації влади в Україні. Не може країна в умовах глобального світу працювати з централізованою владою. Коли в Києві приймаються рішення щодо ремонту чи будівництва садочків на місцях, чи школи, чи коли потрібно вулицю відремонтувати, чи призначити керівника. Така країна є неконкурентною”, – зауважив народний депутат.

Паламентар зауважив, що чим швидше вдасться завершити реформу децентралізації влади, тим швидше Україна розвиватиметься.

“Я впевнений, що цього року Верховна Рада ухвалить Законопроект №5520. Цей нормативний акт дасть можливість об’єднуватися громадам з різних районів. Також я переконаний, що ми ухвалимо Законопроект №4355. Це Закон, який внесе всі землі поза межами населених пунктів і передасть їх у власність територіальних громад”, – заявив під час Форуму Юрій Соловей.

Джерело


Поділитися публікацією: