Поділитися публікацією:

Фото взято з архіву

 Депутати Франківської обласної ради підготували проект рішення про передачу майнового комплексу зі спільної власності громади області до власності громади Коломийського району.

В процесі вивчення питання стало відомо, майно районної лікарні у власність хочуть отримати Коломийська районна та Коломийська міська ради.

Сьогодні, 6 березня, під час засідання президії депутати вирішували, чи розглядати питання на сесії.

«Коломийська міська рада попросила надати частину цього майна. В робочому порядку ми запропонували надати майно в район, а район – віддати частинку комплексу в користування. Коли ми зустрілись з головами міської і районної рад, почули від них пропозицію віддати частину районній раді, а іншу частину міській. Але цільний майновий комплекс є нероздільним. Інакше лікарню потрібно розчленовувати. На цю сесію ми не встигнемо підготувати такий проект, адже це величезний пласт документів», – переконаний голова облради Олександр Сич.

Депутати сьогодні вирішили зняти питання з порядку розгляду сесії і доопрацювати його. Обранці переконані, має бути створена робоча група з представниками Коломийської обласної і міської рад.

Олександр Сич підсумовує: «Спочатку варто отримати рішення двох сесій. Тільки при наявності таких рішень Франківська облрада може готувати проект рішення про передачу майна». Відтак питання передачі майна на черговій сесії не розглянуть.

Нагадаємо, Днями депутати Івано-Франківської облради дискутували щодо передачі цілісного майнового комплексу Коломийської центральної районної лікарні. Фінансування установи здійснюється з районного бюджету, а розміщені її споруди на території міста Коломиї. Тож на комплекс, який нині перебуває у власності обласної ради, претендують Коломийська міська і районна ради. Де буде поставлена кома у фразі, винесеній в заголовок, наразі сказати важко.


Поділитися публікацією: