Поділитися публікацією:

Фото: vikna.if.ua

Наступної суботи мешканці мікрорайону кличуть всіх охочих знову до толоки.

На території «Спортивної школи» Загір’я провели прибирання. Велика кількість сміття, нас аж ніяк не здивувала. Після зими така ситуація майже всюди, але все ж деякі знахідки шокують, — розповів у соцмережі Олег Пукіш, інформують ”Вікна”.
Під час прибирання місцеві мешканці зібрали чимало використаних шприців з голками. Деякі голки просто стирчали з трави, і це там, де граються діти.
— Одну з голок ми знайшли прямо на біговій доріжці між малим та великим футбольними полями, а також дуже багато ампул з-під демідролу, — зазначив Олег Пукіш.


Таку ситацію зі спортшколою на Загір’ї калушанин наслідком байдужості.
— Саме тому я прошу вас прийти наступної суботи і долучитись до нашого заходу з прибирання території «спортшколи», адже це наш дім! Там граються наші діти, і їх безпека залежить в першу чергу від нашої не байдужості, до тих проблем, які є сьогодні в нашому мікрорайоні, — йдеться у повідомленні. — Окремо хочу подякувати Тарасові Федоришину та Назару Козорізу, котрі не зважаючи на все знайшли час для того, щоб навести лад у нашій спільній домівці.
Наступної суботи, 12 березня, об 11:00 активісти знову зберуться біля Народного дому, щоб навести лад на території «спортшколи» та її околиць.


Поділитися публікацією: