Поділитися публікацією:

Фото: gk-press.if.ua

Депутати Франківської обласної ради вкотре розглянуть питання надання питання гірничого відводу ТзДВ «Рогатинпісок» для розробки Північно-Західної ділянки Москалівського та Стратинського родовищ.

Питання заслухають на сесії облради уже 10 березня.

Нагадаємо, декілька разів поспіль депутатам не вдавалось прийняти рішення щодо надання дозволів підприємству.

Адже майже три роки ведеться слідство, але досі винних осіб не притягнуто до відповідальності. Керівник підприємства, яке займається видобуванням піску, стверджує, що воно не працює, розкопки не проводяться понад рік. Жителі села Стратина, де черпаються ресурси, обурені такою позицією, адже щодня величезні автомобілі з причепами зухвало вивозять тонни піску, руйнуючи дороги і хати, і при цьому майже не платять податки.

«Нас не розуміють. Пора вже прийняти якесь одне консолідоване рішення. Адже ми впродовж 6-ти років  виносимо питання на засідання сесії та відмовляємо підприємству. Це вже смішно», – переконує депутат Остап Дзеса.

Натомість голова обласної ради Олександр Сич переконав, питання потрібно розглянути. Мовляв: «Нам пришиють корупційні дії, якщо не розглянемо». Прислухавшись до очільника ради, обранці сьогодні вирішили знову заслухати питання.

Джерело

 


Поділитися публікацією: