Поділитися публікацією:

 Фото ілюстративне

На сьомій сесії Верховинської районної ради сьомого демократичного скликання 23 лютого 2017 року прийнято звернення щодо виділення додаткових коштів на придбання медичного обладнання для покращення діагностики та лікування соціальних захворювань у районі.

Про це пишуть Версії з посиланням на сайт міста Верховина.

Кабінету Міністрів України

Міністерство охорони здоров’я

Івано-Франківській обласній

державній адміністрації

Івано-Франківській обласній раді

Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати Верховинської районної ради Івано-Франківської області, звертаємося до Вас з проханням про виділення необхідних коштів для фінансування медичної галузі району. Верховинський район розташований у гірській місцевості Івано-Франківської області на віддалі 120 км. від обласного центру на висоті 620-640, а окремі населені пункти розташовані на висоті 800-1000 і більше метрів над рівнем моря, густота населення якого становить 24,3 осіб/км. кв., загальна кількість населення району на 01.02.2017 року становить 30529 жителів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у поліклінічному відділенні Верховинської центральної районної лікарні  вийшли з ладу флюорограф та рентген-апарат, який працює з 1983 року. Наявний фінансовий ресурс Верховинського району не забезпечує мінімальні потреби на захищені статті видатків та не має можливості придбання нового повноформатного рентгенодіагностичного обладнання для проведення рентгенофлюорографії грудної клітки з метою виявлення на ранній стадії туберкульозу, онкологічних та інших захворювань. На даний час відмічається ріст захворюваності жителів району на туберкульоз та онкопатології в два рази, які,на жаль, через відсутність належного обладнання  виявляються в пізніх та запущених стадіях. Як в цілому по Україні, так і по району протягом багатьох років залишається високим показник первинної захворюваності на серцево-судинні захворювання (інфаркти, інсульти та ін.) молодого працездатного населення.

Тому просимо Вас посприяти у придбанні вкрай необхідного медичного обладнання для покращення діагностики та лікування соціальних захворювань: рентгендіагностичного комплексу, який забезпечить повноцінну профілактику та діагностику. Для надання якісних медичних послуг: гастроінтестинального фіброскопу; ендоскопічного обладнання (лапароскопічна стійка).

Для покращення роботи екстреної швидкої медичної допомоги у Верховинському районі потрібно: відкриття пункту базування бригади Верховинського відділення ЕМД в селі Зелене; придбання високопрохідних автомобілів з метою вчасної доставки хворих, враховуючи нормативи доїзду до місця виклику, а також медобладнання (дефібрилятори, кардіографи).

Сподіваємося на Вашу підтримку і допомогу.

Прийнято на VІІ сесії районної ради

VІІ демократичного скликання

23 лютого 2017 року


Поділитися публікацією: