Поділитися публікацією:

Фото: volya.ua

В понеділок, 6 березня, близько 9 години, невідомі особи обстріляли Дарницький районний офіс партії «ВОЛЯ» по вулиці Драгоманова в Києві.
Про це повідомив координатор партії «ВОЛЯ в місті Києві Богдан Гребенюк.

3


«Сьогодні зранку о 8.47 офіс ще був зачинений. Пульт охорони отримав виклик, приїхала оперативна група, вони обстежили офіс і виявили отвір від кулі у вікні, яке виходить у двір», – повідомив Гребенюк.


Він додав, що потріскались вікна не лише ті, що виходять у двір, але й з фасадного боку.


«З фасадного боку з’явилось дві тріщини зсередини. При цьому постріл був з іншого боку», – додав активіст «ВОЛІ».

2

Богдан Гребенюк вважає, що оскільки обстріл стався у робочий час зранку, то це ймовірно якесь попередження.


«Наш Дарницький офіс працює активно: ми боремось проти незаконних забудов, наші активісти завжди є на всіх важливих районних подіях. Тому версій багато», – сказав координатор партії.

Партійці «ВОЛІ» також припускають, що це може бути пов’язано з блокуванням Насірова в Солом’янському суді, в якому волівці взяли участь в ніч на 6 березня.

Нагадаємо,перед обстрілами, вночі, волівці перебували під стінами Солом’янського суду, деразом з активістами зорганізували чергування аби не дозволити вивезти главуДержавної фіскальної служби України Романа Насірова з приміщення суду та вимагали провести судове засідання. Сьогодні ж очікується розгляд питання про обрання запобіжного заходу Насірову.

4

6

5


Поділитися публікацією: