Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Сайт Міністерства освіти і науки визнаний одним з найкращих за показниками висвітлення публічної інформації. Про це йдеться у результатах дослідження «Відкритість Уряду», що було проведено Офісом ефективного регулювання.

У рамках дослідження було проаналізовано роботу сайтів усіх українських міністерств та урядового порталу.

Автори дослідження зазначають, що аналіз проводився на основі законодавства про публічну інформацію, відкритих даних, постанов Кабміну про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики та затверджених урядом порядках ведення веб-сайтів державних органів влади.

Методологія аналізу складалась з семи частин, у чотирьох з яких, зокрема, реалізація принципу інформаційної відкритості, забезпечення роботи з відкритими даними, публічність планів діяльності та взаємодія з громадською радою, сайт МОН отримав максимальну оцінку.

Загалом, за результатами дослідження, найвідкритішими відомствами визначено Міністерство інфраструктури (65 балів), Міністерство освіти і науки (64 бали) та Міністерство фінансів (59 балів). Максимальна оцінка, яку можна було отримати у ході дослідження, дорівнювала 70 балам.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ


Поділитися публікацією:
Теги: