Поділитися публікацією:

Фото: orada.if.ua

На Прикарпатті відзначили переможців та номінантів обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького.

Найвищу в області відзнаку за вагомий внесок у розвиток літературного, образотворчого та народного мистецтва, архітектури і дизайну вручили перший заступник голови обласної ради Василь Гладій та заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, інформує “ прес-служба Івано-Франківської обласної ради.

У номінації “Духовне друковане слово” перемогу здобув поет, літературознавець, критик Любомир Стринаглюк, реставратора Петра Глухого відзначено в номінації “Образотворче та народне сакральне мистецтво”, а релігійна громада Церкви Святого Василія Великого в місті Косові виборола першість в номінації “Новостворені сакральні об’єкти”.

”Дякую за те, що ви утверджуєте наші духовні цінності та ідеали. Це дуже важливо, адже в повсякденному житті нам часто не вистачає духовної складової. Також дякую за ваш високий професіоналізм і талант, який ви демонструєте у своїй роботі. Бажаю, щоб цей успіх був одним з кроків до ваших майбутніх творчих досягнень”, — відзначив Василь Гладій, вітаючи номінантів та переможців премії.

Нагадаємо, обласну премію імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького запроваджено на виконання регіональної цільової програми “Духовне життя” на 2016-2020 роки. Нею відзначаються твори духовної літератури, мистецтва і архітектури, виконані на найвищому професійному рівні, які стали мистецьким надбанням, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість та самобутність.


Поділитися публікацією: