Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

У другій половині березня в Україну прийде похолодання, місцями з заморозками.

Але вже в першій половині травня температура повітря підніметься до +30, повідомляє «Слово і Діло», з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«У східних регіонах України 20-22 числа очікуються похолодання від -4 до -6 градусів. Вдень не вище +4 градусів», – розповіла завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова.

На решті території температура буде +8-12 °. На решті территоррії третя декада буде теплою. Вночі температура буде +6-8 °, а вдень до + 20 °, – зазначила Мартазінова.

Квітень буде сухим, кількість опадів – нижче кліматичної норми. Денні температури протягом місяця + 14-15 °, в кінці квітня слід очікувати похолодання.

За даними синоптика, початок травня буде в Україні жарким.

«Денні температури на початку травня в середньому будуть +24 ° на більшій частині території, а в окремі дні першої половини місяця будуть досягати +30 °. 1, 2, 3 травня очікуємо спеку. Нічні температури теж будуть дуже високі до + 14 °. Перша декада буде дуже спекотна», – зазначила Мартазінова.

У центральних районах температура сягатиме +30 °, в східному і південно-східному регіонах +32-33°.

Синоптик розповіла, що з 18 травня температура знизиться. У середині травня на заході України пройдуть сильні дощі.


Поділитися публікацією: