Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Франківські волонтери впродовж останнього тижня отримали дзвінки та листи від фейкової громадської організації “Союз волонтерів України” з Одеси. Аферисти просили помогти грошима 10-й гірсько-піхотній бригаді в Коломиї.

Про ці випадки в мережі розповіла волонтерка франківської ГО “Промінь-ІФ” Вероніка Дичковська.

“Щойно дзвонили з ГО “Союз волонтерів України”. Просили у мене кошти, щоб закупити рюкзаки і одяг 10-й бригаді, яка у нас в Коломиї. Казали, що мають листа від бригади. Забиваю в нет – і опа – аферисти з Одеси. Телефон, звідки дзвонили: 067 466 16 69″, – подала деталі волонтерка.

Раніше “листи щастя” шахраї поширювали на Одещині – пожертви для бійців на фронт зорганізували для фейкової організації голови РДА, пише Інфопростір Одеси та області.

«Шановна/ий ___! У зв’язку з напруженою ситуацією в зоні проведення АТО, ми, українці, як ніхто розуміємо, що тільки об’єднавши наші зусилля ми поборемо ворога! Тому БФ «Союз Волонтерів» створив всеукраїнську благодійну програму «Патріоти України» з метою підтримки бійців в гарячих точках на сході країни.

Нещодавно до нас звернувся _____, з проханням допомогти їм в ___________.

Основне їх призначення – охорона громадського порядку…

Маємо закупити ________.

Загальна сума поставки – _______. Просимо Вас також не залишатися байдужими та долучитися до даної справи по наданні допомоги бійцям! Залишилось зібрати ________ ! Підтримаємо наших захисників разом!!!

БФ «Союз волонтерів України»
МФО 380775, ЄДРПОУ 39545294,
р/р №26005056114740
у ПАТ КБ «ПриватБанк» р/р №5169 3305 0783 8750
Призначення платежу: благодійна фінансова допомога військовослужбовцям згідно листа № 250/1″. 

x_ff665f3e

Засновником “Союзу волонтерів України” є Губський Євген Володимирович, 27.12.1981 р. н., мешканець міста Одеси.

Директор – Оксана Миколаївна Чернишова. 

Методи аферистів відрізняються від роботи волонтерів – вони межують із вимаганням, відзначають ЗМІ. Тому радять перевіряти інформацію, викладену в листах від ГО та благодійних фондів. І подавати заяви в поліцію.


Поділитися публікацією: