Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Повідомлення про нечувану удачу – виграш іномарки отримав вже не один житель Прикарпаття. Не пересвідчившись ані в достовірності, ані в законності акцій, громадяни спішать пересилати гроші на рахунки, і як результат, поповнюють список жертв шахраїв.

На початку цього року одне із таких смс-повідомлень про шалений виграш отримав 22-річний мешканець Богородчанського району. Усі подробиці чоловікові запропонували дізнатись на конкретно вказаному сайті компанії. В удачу потерпілий повірив одразу і безсумнівно. Зателефонував до представника акції та дізнався, що його особисті дані та номер телефону є в списку клієнтів. Але щоб отримати довгоочікуваний виграш, йому сказали, що він має заплатити податок з виграшу.

Потерпілий, впродовж двох місяців перерахував на вказаний рахунок компанії 200 тис. гривень та став чекати повідомлення, все ще не підозрюючи, що вже став жертвою шахрайства. Омріяного автомобіля так і не дочекався, а гроші – пропали. Після чого ошуканий громадянин звернувся за допомогою до правоохоронців.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України – шахрайство.

Правоохоронці вкотре застерігають краян не довіряти сумнівним повідомленням про виграш. Не поспішайте вступати в контакт з невідомими та перераховувати гроші на рахунки, повідомляти особисті дані банківських карток. Ретельно перевіряйте отриману інформацію.

Якщо ж ви все ж стали жертвою шахрайства, негайно телефонуйте  у поліцію за номером “102”.


Поділитися публікацією: