Поділитися публікацією:

За статистикою практично кожен 5-тий коломиянин є користувачем соціальної мережі Facebook. Приміром дописи офіційної сторінки Коломийської міської ради в середньому охоплюють біля 11 тис. користувачів у цій соціальній мережі на тиждень. Тут ми дізнаємося останні новини, обговорюємо, критикуємо, пропонуємо.
– Від часу революції Facebook перетворився зі звичайного веб-ресурсу на платформу, де українці можуть легко комунікувати між собою і ділитися інформацією, – каже Ігор Слюзар. – Саме тому я створюю сторінку для діалогу з громадськістю. Сподіваюсь, що це дозволить виокремити важливі для коломиян пропозиції, теми і проблеми, щоб потім їх вирішити.
Отож тепер кожен коломиянин може звернутися до міського голови особисто через Інтернет. Сподіваємося, ця можливість буде використана для розвитку міста і покращення благоустрою, а не перетвориться на площадку для безрезультатних дебатів.
Перейти на сторінку міського голови можна за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%BB%D1%8E%D0%B7%D0%B0%D1%80-%D0%86%D0%B3%D0%BE%D1%80-324469997925200/
Відділ інформаційної політики

Поділитися публікацією: