Поділитися публікацією:

Фото: ua.112.ua

Міжвідомча робоча група за участі представників МОН розробить навчальну програму для майбутніх журналістів, що враховуватиме обов’язкову підготовку до роботи у небезпечних умовах. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти.

За словами першого заступника міністра освіти Володимира Ковтунця, українська реальність диктує нові вимоги до підготовки багатьох спеціалістів і журналістів зокрема.

«Робота представників ЗМІ нерозривно пов’язана із найбільш вагомими суспільними подіями, які часто бувають небезпечними, тож молодий спеціаліст має бути готовий до викликів своєї професії, вміти піклуватися про своє життя та безпеку в будь-яких ситуаціях», – зазначив Ковтунець.

Зокрема, до навчальних планів планують додати спеціальні дисципліни, що будуть орієнтовані на забезпечення власної безпеки журналістів під час масових громадських акцій, в умовах бойових дій, техногенних катастроф тощо.

Також передбачається, що уміння убезпечувати себе під час масових громадських акцій, бойових дій, катастроф тощо будуть додані як обов’язкова компетентність, якою має володіти бакалавр та магістр журналістики.

Джерело 


Поділитися публікацією: