Поділитися публікацією:

Фото взято з архіву

Про це міський голова Коломиї Ігор Слюзар повідомив на зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

Очільник міста відзначив будівництво заводу “Леоні” як важливу інвестицію у розвиток Коломиї, пишуть Версії з посиланням на  на Дзеркало Коломиї.

“Акціонери фірми “Леоні” прийняли рішення про будівництво заводу 26 березня 2016 року, у червні вони отримали земельну ділянку. А вже у жовтні заклали пам’ятну капсулу у фундамент майбутнього заводуЗараз триває будівництво заводу, який планують завершити до червня цього року. Важливим моментом є те, що 80% працівників будуть жінки, – наголосив І. Слюзар. – Тобто наші жінки перестануть їздити на заробітки за кордон й будуть вдома виховувати своїх дітей. Це вирішить соціальну проблему з недоглянутими дітьми”.

Під час зустрічі міський голова зауважив, що в Коломиї наразі нема підприємства, де б працювало більше ніж 350 осіб. Також, як зазначив він, входження інвестора “Леоні” змінить ситуацію з рівнем заробітньої плати, яка в Коломиї є низькою.

Нагадаємо, за будівництво заводу Леоні, який є найбільшою інвестицією за 25 років, Коломия конкурувала з кількома містами Прикарпаття та Львівщини. Завод “Леоні” займатиметься виробництвом електричної проводки для автомобілів. Сума інвестицій складає близько 15 млн. євро. У 2017 році планується набрати на роботу 800 людей, а до 2021 року – 8 000 осіб.


Поділитися публікацією: