1
strichka
Поділитися публікацією:

У місті Рогатин, що на Прикарпатті, розпочала роботу «Школу шляхетних українок».

Ведуча вечора, куратор проекту, депутат міської ради Христина Звіришин зауважила, що справжні українки чудові у своїй багатогранності, а новостворена Школа допоможе молодим панянкам пізнати цю гармонію і красу, пише Фіртка з посиланням на Рогатка.

«Кілька років тому Союз українок започаткував таку Школу, втім, вона трималась лише на ентузіазмі членкинь організації. Сьогодні ж ми є свідками та учасниками перезавантаження цієї важливої місії, оскільки більшістю голосів рогатинці підтримали відповідний молодіжно-просвітницький проект, поданий на конкурс міської ради головою районних союзянок Уляною Мартинюк. Тому бажаю усім нам натхнення, мудрості і Господнього благословення», – привітала майбутніх шляхетних панянок секретар міської ради Галина Богун.

Секретар також вручила дівчатам «Заповіді шляхетної українки», приймаючи які, вихованки Школи пообіцяли бути моральними, справедливими, шанувати Бога, батьківську віру, рідну мову, вивчати і берегти традиції, достойно поводитись і жодним нечесним вчинком не осоромити свого доброго імені.

 

 


Поділитися публікацією: