Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Вже з наступного місяця мешканці Івано-Франківської області подаватиму документи на візу за зміненою системою.

Зокрема, йдеться про нову систему реєстрації заявника. Тому, починаючи з 3 квітня 2017 року нововведення будуть діяти у Пунктах Прийому Візових Анкет (ППВА) у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях. Нова система має на меті спростити та полегшити процедуру отримання реєстрації до ППВА, пише 0342.ua.

Щоб отримати реєстрацію до ППВА? потрібно зробити такі кроки:

Необхідна підстава для прийняття документів: · на національну візу – офіційна реєстрація у відповідному консульському окрузі; на отримання візи Шенген – документи, які підтверджують факт роботи чи навчання у відповідному консульському окрузі, реєстрація у відповідному консульському окрузі.

Крок 1: Визначте мету поїздки до Республіки Польща та зберіть усі необхідні документи.

У випадку короткострокового перебування (максимум 90 днів протягом наступних 180) Ви маєте подавати документи на отримання візи Шенген.  У випадку довгострокового перебування (більше 91 дня протягом наступних 180) Ви маєте подавати документи на отримання національної візи.

Крок 2: Здійсніть оплату за послуги ППВА. Зібравши всі необхідні документи, відвідайте будь-яке відділення Кредо Банку чи Ідея Банку та оплатіть сервісний збір на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорту. У випадку здійснення оплати за члена подружжя / неповнолітніх дітей, надайте оригінали документів, що підтверджують родинні зв’язки та їхні закордонні паспорти. Під час здійснення оплати необхідно: А) обрати категорію візи: С – віза Шенген, інші цілі, крім туризму, наприклад, бізнес, спорт, культура, лікування, відвідини, міжнародні перевезення, транзит і т.д. Т – віза Шенген туристична; D – Національна віза, наприклад, для роботи, навчання) L – Малий прикордонний рух (лише для заявників, які подають документи у Львові та Ужгороді) Б) обрати ППВА В) вказати актуальний номер Вашого особистого телефону. Після здійснення оплати Ви отримаєте унікальний код PTN для реєстрації. Можна здійснити лише одну оплату для одного заявника.

Крок 3: На наступний робочий день після здійснення оплати, отриманий банківський код (PTN) буде активований через систему реєстрації. Автоматична система реєстрації призначить Вам дату й часу подачі документів, в залежності від наявності вільних місць, але не раніше ніж за 7 днів від дати оплати.

Крок 4: Після того, як система призначить Вам дату реєстрації, оператор колл-центру зв’яжеться з Вами у телефонному режимі з 9:00 до 21:00 з понеділка до неділі (крім святкових днів) для подальшого підтвердження.

Крок 5: Коли оператор з Вами зв’яжеться, він поінформує про автоматично зарезервовану дату і час подачі Вами документів у ППВА. Якщо призначена системою дата Вам підходить, будь ласка, підтвердіть її у розмові з оператором. На підставі Вашої згоди оператор затвердить дату подачі в системі. У зазначений час Вам необхідно буде особисто подати документи до ППВА.

Призначення дати реєстрації відбувається в автоматичному режимі. Оператори колл-центру чи працівники ППВА не мають впливу на призначення дати й часу і не можуть коригувати / змінювати дату самостійно. Виключно на підставі Вашого рішення запропонована дата буде прийнята або відхилена оператором колл-центру.

Зазначимо, що раніше заявник сам повинен був телефонувати в колл-центр та призначати дату подачі.

 


Поділитися публікацією: