Поділитися публікацією:

Фото взято з архіву

Для отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом лишилось здійснити ряд технічних процедур, у результаті чого юридичне рішення про «безвіз» може бути ухвалене вже в середині червня 2017 року.

Про це в інтерв’ю Громадському розказав заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.

«Ми розраховуємо, що на початку квітня Європарламент поставить остаточну крапку у питанні візової лібералізації, прийме відповідне рішення. Після цього м’яч перейде на поле країн-членів Євросоюзу, тобто Ради ЄС, яка має протягом досить швидкого періоду часу ухвалити рішення. І я розраховую, що вже до середини червня Україна отримає юридичне рішення про безвізовий режим поїздок», – сказав він.

За його словами, для отримання Україною «безвізу» наразі немає ніяких політичних перешкод, тепер це питання лежить виключно у технічно-юридичній площині.

«Президент дав чіткі настанови всім нашим дипустановам у країнах-членах Шенгенської зони робити все можливе, аби навіть технічних бар’єрів на шляху для отримання візової лібералізації несподівано не з’явилось», – додав заступник глави Адміністрації президента.

Нагадаємо, що 9 березня комітет Європарламенту з юстиції ухвалив «безвіз» для України.

Повну версію інтерв’ю із заступником голови Адміністрації президента України Костянтином Єлісєєвим читайте невдовзі на сайті Громадського.


Поділитися публікацією: