Поділитися публікацією:

Фото взято з архіву

Як повідомляли, на останній сесії Коломийська міська рада ухвалила звернення до Верховної Ради, Президента, Кабінету Міністрів України щодо підтримки торговельної блокади окупованих територій Донбасу.

Коломийська міськрада стала першою на Прикарпатті радою, яка підтримала блокаду “ДНР/ЛНР”.

Більшість депутатів висловили підтримку ініціативам ветеранів-учасників бойових дій, які розпочали блокаду торгівлі з терористами в Луганській і Донецькій областях.

Коломийські депутати переконані, що торговельна блокада окупованих територій є ефективним способом впливу на бойовиків і їхніх російських кураторів.

Депутати вимагають провести масштабне розслідування щодо надання дозволів на оптове постачання продукції з окупованого Донбасу. Окрім цього, коломийські обранці вимагають встановити мораторій на перевезення вантажів (товарів) через лінію розмежування, за винятком гуманітарних вантажів, які ввозяться під контролем міжнародних організацій. Також депутати вимагають припинити переслідування ветеранів добровольчих батальйонів, які розпочали блокаду торгівлі з терористами.

Але не всі депутати Коломийської міськради проголосували за підтримку торговельної блокади окупованих території.

Секретар міськради Любомир Жупанський утримався від голосування. Не голосували за це рішення його однопартійці від Блоку Петра Порошенка – Олег Романюк та Костянтин Станко.

Також не голосувала за рішення депутатка Оксана Яцяк. У перерві між засіданням сесії вона написала заяву, що її голос зарахували як “за”.

golosuvannya_blokada


Поділитися публікацією: