Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

У Галицькому районі під час футбольної гри футболіст побив та облаяв арбітра під час матчу.

Бійка відбулась на стадіоні села Медуха. Під час гри двох команд з Галицького району один з футболістів, використовуючи нецензурну лайку, почав суперечку з арбітром  за що отримав попередження.

Після цього обурений футболіст почав себе поводити більш агресивно, не заспокоївся і продовжував використовувати на полі лайку. В момент зупинки гри суддя застосував до порушника повторне попередження, пред’явивши почергово жовту та червону картки.

А коли схилився записати рішення у робочий зошит, отримав удар у щелепу від обуреного спортсмена. Після чого футболіст зійшов з поля.

Як у суді пояснив сам хуліган, суддя зробив повторне попередження, відразу показавши червону картку, що не відповідає правилам футбольного суддівства.

Судова експертиза встановила, що футболіст наніс тілесні ушкодження у вигляді закритого двобічного перелому нижньої щелепи, що викликало необхідність проведення операції.

Заслухавши всіх свідків та сторін, суд вирішив, що футболіст заподіяв умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження та грубо порушив громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю (тобто хуліганив).

А відтак суд постановив позбавити порушника волі на один рік.


Поділитися публікацією: