Поділитися публікацією:

Фото взято з архіву

Співробітники Служби безпеки України затримали в зоні проведення антитерористичної операції 43 людини зі зброєю.

Про це повідомили в штабі Антитерористичного центру, передає агентство Інтерфакс-Україна“.

“Під час контрдиверсійних заходів в населених пунктах Торецькому, Щербинівці і Курдюмівці (район проведення АТО) співробітники СБУ виявили групу осіб зі зброєю та іншими засобами ураження. Відмова здати зброю поліції став підставою для затримання 43 осіб”, – повідомили у центрі.

В АТЦ додали, що у затриманих правоохоронці вилучили “багато зброї і значна кількість пляшок із запальною сумішшю”.

Як відомо, в районі проведення АТО не дозволена навіть дозвільна зброя.

“Ми нікого не штурмуємо, проводяться контрдиверсійні заходи”, – прокоментувала речник СБУ Олена Гітлянська заяву “Штабу блокади торгівлі з окупантами” про нібито штурм їх редуту на станції “Кривий Торець”.

У повідомленні, опублікованому в Фейсбуці на сторінці “Штабу блокади торгівлі з окупантами” в понеділок, було зазначено, що редут на залізничній станції “Кривий Торець” в смт Щербинівка Торецького міськради Донецької області в даний час захоплений співробітниками Служби безпеки України та Корпусу оперативного раптового дії (КОРД) Національної поліції.

Цей редут, кажуть блокувальники, був встановлений поблизу головної залізничної гілки, по якій здійснювалась торгівля з окупантами.

У зв’язку з нинішніми подіями на Сході у Києві о 21 годині на Майдані Незалежності збираються прихильники блокади Донбасу.

А от в Івано-Франківську зібратися на Сахарова (де є офіси УСБУ та Нацполіції) о 22 годині кличе небайдужих активіст Михайло “Хімік” Бойчук.

“Спостерігаю за новинами з Бахмута і на мою особисту думку,треба підніматись і задавати запитання владі!!!Ці циніки скористались плодами нашої революції і дорвались до корита!!!Чекаю тих хто зі мною згідний в 22,00 на Сахарова,для мирного протесту !!!”, – написав він у себе на сторінці у Фейсбуці.

.


Поділитися публікацією: