Поділитися публікацією:

Фото: kurs.if.ua

Фракція партії “УКРОП” оприлюднила звернення до міського голови Івано-Франківська із закликом припинити нецільове витрачання коштів міського бюджету на рекламу партії, до якої він належить: у місті недофінансована медицина і освіта.

У своєму зверненні депутати апелюють до розслідування витрат з міського бюджету на рекламу партії “Свобода” і особисто міського голови, яке провела журналістка КУРСу Марія Гаврилюк.

Розслідування читайте тут: Піар понад усе: скільки громада Івано-Франківська платить за рекламу Руслана Марцінківа і його команди

До аналогічних висновків раніше дійшла також відома франківська активістка і волонтерка Наталія Сербин. 

Наводимо звернення повністю:

Руслану Марцінківу

Звернення

На Івано-Франківському інформаційному сайті “КУРС” 27 січня 2017 року було опубліковано незалежне журналістське розслідування лауреатки Всеукраїнських конкурсів журналістських розслідувань Марії Гаврилюк, з якого можна зробити висновок про використання 5 мільйонів гривень бюджетних коштів на піар та рекламу міського голови Руслана Марцінківа та його політичної сили – партії ВО “Свобода”.

В розслідуванні мовиться: “Руслан Марцінків – перший міський голова Івано-Франківська, який системно і свідомо витрачає міський бюджет на рекламу себе особисто і партії, до якої належить.

Висвітлення діяльності міської влади, підтримка ЗМІ чи проведення патріотичних заходів – під такими приводами минулого року в Івано-Франківську витратили з бюджету понад 5 млн. З цих коштів виділили 3,8 млн гривень на комунальні ЗМІ, решту – на рекламу мера Руслана Марцінківа та його партійної команди в приватних ЗМІ та на агітаційні заходи”.

Раніше до аналогічних висновків про нецільове використання бюджетних коштів громади міста Івано-Франківська на піар партії влади в Івано-Франківську – ВО “Свобода” та міського голови Руслана Марцінківа – в своєму розслідуванні прийшла і активістка Наталія Сербин.

Переконані, що в умовах війни з агресором на сході України недофінансування медицини та освіти, зокрема харчування школярів молодших класів, невирішених соціальних проблем таке нецільове використання бюджетних коштів є ганебним.

В зв’язку з наведеним вище ми, депутати Івано-Франківської міської ради, вимагаємо, щоб міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та міська організація партії ВО “Свобода” повернули до міського бюджету 5 мільйонів гривень, які вони використали на власний піар.


Звернення сьогодні, 15 березня, на сесії міської ради зачитав депутат Мстислав Тарас. Руслан Марцінків звернення не прокоментував.

 


Поділитися публікацією: