Поділитися публікацією:

Фото: dzerkalo.media

Коломийська медична громада переїжджає до нової поліклініки. Відповідно приміщення, які медики займали до цього, звільняються. Будівлі старі, однак розташовані в самісінькому середмісті.

“Дзеркало Коломиї” поцікавилося, які плани у міської влади щодо цих будівель.

Отже, повністю звільняється приміщення вже колишньої поліклініки на вулиці Шухевича.

Тут замість медичного закладу планують зробити культурний. За словами міського голови Ігоря Слюзара, тут буде облаштована центральна бібліотека міста.

Poliklinika_SHuhevicha-768x508

У планах об’єднати усі коломийські бібліотеки одну велику і сучасну. Ця ідея на слуху вже давно, однак місто ніяк не могло знайти приміщення для її реалізації. От тепер завдяки новій поліклініці вдасться реалізувати давню і потрібну місту “культурну” ідею.

До початку роботи нової бібліотеки ще далеко. Спочатку у приміщенні буде проведено ремонт. Як запевняє мер, цього року в бюджеті міста для цих робіт закладено півтора мільйона гривень.

Приміщення бібліотек, за словами міського голови, влада спробує продати на аукціонах. Всі, окрім будівлі бібліотеки для дорослих, що на бульварі Лесі Українки. Тут, як обіцяє влада, буде зроблено виставковий зал для коломийських художників.

tsentralna-biblioteka-768x512

Окрім приміщення на вулиці Шухевича, звільняються ще дві будівлі – частково приміщення на вулиці Чорновола та “жіноча консультація” на вулиці Театральній.

Втім, звільняються вони “формально”, не змінюючи медичного профілю. Жіноча консультація вже 3 роки є власністю та юридичною адресою районного центру первинної медико-санітарної допомоги, а зараз там розміститься ще й адміністрація цього центру.

zhinocha-konsultatsiya2-768x512

У приміщенні на вул. Чорновола вже два роки знаходиться адміністрація міського центру ПМСД і після капітального або часткового ремонту тут буде розміщена міська амбулаторія, новий денний стаціонар, кабінет лабораторної діагностики й адміністрація, яка тут вже працює.

ambulatoriya-navproti-poshti-768x512

Що стосується стоматологічної поліклініки, то вона залишається на бульварі Лесі Українки.

А от у приміщенні, де колись розміщувалась бухгалтерія біля стоматології, заселять амбулаторію первинної медицини для району вулиць Чайковського, Привокзальної, Бандери і Січових Стрільців.

Віктор ФІТЬО

Фото: Олександра ЩЕРБАКОВА-ОЛІЙНИК


Поділитися публікацією: