Поділитися публікацією:

Фото взято з архіву

Президент Петро Порошенко пообіцяв зробити все від нього залежне, щоб в українському парламенті були народні депутати лише з українськими паспортами.

«Я буду робити все від мене залежне, щоб в українському парламенті були лише українські народні депутати з українським громадянством, бо це питання національної безпеки», – сказав Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам у середу, 15 березня.

Обґрунтовуючи свою законодавчу ініціативу щодо унеможливлення подвійного громадянства в Україні, президент наголосив, що «ситуація була доведена до абсурду, коли губернатор, народний депутат чи державний чиновник хизувався перед суспільством наявністю двох чи трьох паспортів, впевнений у власній безкарності». Він навів приклад, коли народний депутат Андрій Артеменко під час допиту у Генеральній прокуратурі публічно заявив, що у нього є другий паспорт. «Я як президент не збираюся з цим миритися», – сказав він.

Особливо, наголосив Порошенко, це стосується державних чиновників та народних депутатів. За його словами, не може народний депутат чи державний чиновник при ухваленні надзвичайно важливих державних рішень керуватися інтересами іншої держави, ніж Україна.

«Я буду робити все від мене залежне, щоб таких людей позбавляти українського громадянства. І я пишаюся тим, що з цього приводу маю повну підтримку українського суспільства», – резюмував Президент.


Поділитися публікацією: