Поділитися публікацією:

Фото: ntktv.ua

У ратуші нове призначення. Управління праці та соціального захисту населення перейменували на Департамент соціальної політики Коломийської міської ради. Такі зміни в силі з 1 березня.

Нова структура отримала керівника, ним стала Людмила Яремчук. Раніше вона була заступником начальника управління праці та соціального захисту населення. Новопризначений керівник Департаменту соціальної Політики Коломийської міської ради Людмила Яремчук у цій сфері людина не нова. В управлінні праці та соціального захисту пропрацювала понад 20 років. Департамент соціальної політики у Коломиї створений рішенням міської ради 23 лютого цього року. Досі структура називалася управлінням праці та соціального захисту.

Апарат департаменту займатиметься призначенням всіх видів державних соціальних допомог, забезпечуватиме технічними засобами людей з інвалідністю, обслуговуватимуть внутрішньо переміщених громадян. В його структурі також єдиний центр надання реабілітаційних та соціальних послуг.

Новий керівник департаменту соціальної політики міста каже першочергово працюватимуть над тим, щоб спростити систему отримання послуг для мешканців міста. Людмила Яремчук сподівається, що вдасться створити у місті реабілітаційний центр, де буде денне відділення для молодих людей з інвалідністю та людей похилого віку. Працюватимуть і над тим, щоб у Коломиї був будинок чи кімната нічного перебування для людей без постійного місця проживання.

Деталі в сюжеті НТК


Поділитися публікацією: