Поділитися публікацією:

Фото: kurs.if.ua

Обленерго обіцяє фінансову винагороду за інформацію про крадіїв металу, через яких на Верховинщині впала вже друга 25-метрова електроопора.

25-метрова електроопора впала 15 березня. Конструкція впала через крадіжку металевих елементів в її основі. Це вже другий такий випадок, який ставить під загрозу відкриття лінії 110 кВ “Яворів – Ільці”, що має забезпечувати Верховинський район надійним електропостачанням.

777_69d11

Нагадаємо, перша електроопора на полонині Бабіївка, в районі гори Ігрець, впала 20-го січня. З того часу, користуючись несприятливими погодними умовами та важкодоступністю місця, зловмисники розібрали її, розтягли на металобрухт і взялися за сусідню, яка і впала під дією сильного вітру.

Незважаючи на численні звернення обленерго до правоохоронців щодо цього інциденту, жодних результатів немає, злодії не знайдені, а акти вандалізму та крадіжки продовжуються.

“Ми вражені цинічністю злодіїв, які в гонитві за грошима ставлять під удар енергозабезпечення усього Верховинського району, також ми стурбовані відвертою бездіяльністю правоохоронців, які за два місяці ні на крок не наблизилися до виявлення зловмисників, – розповідає технічний директор ПАТ “Прикарпаттяобленерго” Олег Сеник. – Це однозначно справа рук людей, які добре знають ці місця. Викрадені металеві частини опори нелегкі, далеко їх не відтягнеш, у районі не так багато пунктів прийому металобрухту, чому поліція досі не напала на слід злодіїв – для нас загадка”.

Оскільки правоохоронні органи не виконують своєї роботи належним чином, енергетики просять місцевих мешканців допомогти у пошуках крадіїв металу і обіцяють грошову винагороду за цінну інформацію про крадіїв  металу.

“Ми звертаємося до мешканців Верховинського району з проханням допомогти у пошуках та обіцяємо винагороду за корисну інформацію, що допоможе впіймати злодіїв, – додає Олег Степанович. – Верховинці повинні зрозуміти, що ці люди – шкідники, вони не думають ні про кого, крім себе, їм байдуже, що через них район може взагалі залишитися без світла”.

У ПАТ “Прикарпаттяобленерго” повідомляють, що через ці крадіжки відкриття лінії “Яворів – Ільці”, яке мало відбутися уже в квітні, переноситься на невизначений термін.

Увага! Якщо у вас є інформація про крадіжку металу з опор на полонині Бабіївка, телефонуйте за тел. 050 433 68 64 та 050 373 33 03.


Поділитися публікацією: