Поділитися публікацією:

Фото взято з архіву

Президент України Петро Порошенко заявив, що буде протидіяти всім силам і особам, які спробують організовувати у країні заворушення, а також – підігрівати анархічні настрої.

Про це він сказав під час промови з нагоди початку святкування 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років у Національному музеї історії України, пише Фіртка з посиланням на 24.

“Попереджаю тих, хто виходить за рамки названих принципів, закону і здорового глузду, що я буду протидіяти всім тим, хто буде намагатися на догоду Росії насаджувати в Україні безлад і анархію, буду протидіяти і переконанням, і силою правоохоронних органів”, – наголосив глава держави.

За словами Петра Порошенка, багато хто в Україні плутає демократію з “махновщиною”. Він додав, що слід вести війну не в тилу своїх військ, а на території ворога.

Ми втратимо державність, якщо всі і кожен не усвідомлять, що монополію на застосування сили має тільки держава, що всі акції протесту повинні носити виключно мирний характер, що пристрасть до зброї потрібно демонструвати тільки на фронті, а залізничні колії слід підривати не територія ворога, а не в тилу своїх військ”, – підкреслив Президент.

Він додав, що опозиція в Україні нав’язує офіційному Києву формат війни на взаємне знищення. А Кремль завжди користувався перевагами демократичних систем в сусідніх державах, щоб поглинути їх.

“Я ще раз закликаю всі партії зважати на ті надзвичайно складні зовнішні обставини, в яких ми будуємо європейську Україну. Хочете боротися проти президента – дуже прошу, на те ви і опозиція. Але Україну не розхитуйте, і не підпалюйте”, – підкреслив він.


Поділитися публікацією: