Поділитися публікацією:

Фото з відкритих джерел

Народний обранець з Коломиї Юрій Тимошенко увійшов до групи депутатів, які влаштували нелегітимне засідання антикорупційного комітету Верховної Ради та внесли на посаду незалежного аудитора НАБУ кандидатуру одіозного Найджела Брауна.

Прізвища депутатів оприлюднили активісти Центру Протидії Корупції, передає WestNews.

Згідно з даними Центру, “засідання” окрім пана Тимошенка влаштували Татяна Ричкова (БПП), Ігор Артюшенко (БПП), Михайло Ланьо (БПП), Іван Мельничук(БПП), Олег Барна (БПП), Андрій Немировський (БПП), Артем Ільюк (БПП), Юрій Буглак (Народний фронт), Костянтин Матейченко (Народний фронт), Юрій Савчук (Народний фронт), Сергій Дунаєв (Опоблок) та Іван Мирний (Опоблок).

Нагадаємо, наприкінці лютого фракції “Народного фронту” та “БПП” несподівано привели на засідання Верховної Ради Найджела Брауна, який взагалі не брав участі в конкурсі на посаду незалежного аудитора НАБУ, пише 24 канал. Народні обранці пояснили, що рішення антикорупційного комітету – не істина в останній інстанції.

Члени президентської партії повідомили, що Найджел Браун – приватний детектив з Великобританії, в якого є гарний досвід роботи.

За словами активістів, на ймовірного аудитора в Британії відкрили кримінальну справу за спробу дати хабар поліцейському. Окрім цього компанія, де працював Браун, отримувала гроші з офшорів російських олігархів Березовського і Ходорковського.

Екс-детектив не надав інформації ані про особу, яка йому запропонувала вакансію, ані про кримінальні справи проти нього. Попри це Найджел Браун уже висловив незадоволення роботою НАБУ.

Наразі усунення з “перегонів” Сторча і намагання нав’язати позаконкурсного кандидата Брауна занепокоїло посольства США та Євросоюзу.


Поділитися публікацією: