Поділитися публікацією:

Фото: kurs.if.ua

Заступника начальника Львівської митниці ДФС України Володимира Шокала, який наразі відряджений та тимчасово виконує обов’язки заступника начальника Івано-Франківської митниці ДФС України, затримали на спробі дати хабар у розмірі 40 тис. доларів США.

Сьогодні увечері слідчі військової прокуратури Західного регіону України спільно з співробітниками УЗЕ НПУ задокументували факт надання військовому прокурору Львівського гарнізону майору юстиції Владиславу Савинцю неправомірної вигоди у розмірі 40 тис. доларів США заступником начальника Львівської митниці ДФС України Володимиром Шокалом (наразі відряджений та тимчасово виконує обов’язки заступника начальника Івано-Франківської митниці ДФС України). Про це написав у Фейсбуці генпрокурор України Юрій Луценко.

Володимир Шокало намагався дати хабар за непритягнення його до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження щодо виявлених фактів щомісячних зборів хабарів від підлеглих працівників за сприяння в просуванні по службі та переміщення контрабанди через державний кордон України фізичними та юридичними особами.

Гроші передавав у тубусі з-під ірландського віскі. Під час огляду місця події кошти вилучені у повному обсязі. Посадовця затримано.

17352298_671495903049588_2843278609747419576_n


Поділитися публікацією: