Поділитися публікацією:

Фото: dzerkalo.media
Коломийські театрали за три дні підкорили три німецькі столиці: Нюрнберг – столицю Середньої Франконії, Штутгарт – столицю землі Баден Вюртемберг та Мюнхен – столицю Баварії.

Слід додати, що це були перші гастролі Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені І. Озаркевича у Німеччині. Іноземцям  коломияни везли знакову виставу – «Гуцульський рік» Гната Хоткевича (режисер-постановник – народний артист України Дмитро Чиборак), інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА. 

Виступ акторів у Мюнхені був символічним. Саме постановка Коломийського театру відкрила тиждень гуцульської культури, який вперше у Баварії організувала українська діаспора.

Оцінити мистецтво озарківчан зібралася повна зала глядачів. Відрадно, що серед присутніх було багато іноземців. Своє захоплення постановкою та грою акторів висловив Генеральний консул України у Мюнхені Вадим Костюк, а також народний депутат України Іван Рибак, який поділився враженнями на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук: «Завдяки таким подіям, Україна постає перед іноземцями як цивілізована країна із багатогранною культурою та талановитим народом».

Варто зазначити, що всі ці дні акторів театру підтримував начальник управління культури, національності та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак.

«Ця поїздка була дуже успішною як для учасників, так і для організаторів. Для нас було важливо у такий спосіб підтримати українську діаспору, показати, що Україна має колосальну культуру, глибокі традиції, а найголовніше, що попри війну на Сході, ми продовжуємо творити і нести у світ ідеї любові, добра та миру», – поділився управлінець. 


Поділитися публікацією: