Поділитися публікацією:

Фото: Osachuk wedding studio

Як повідомляли, на останній сесії Коломийської міськради Ігор Ільчишин повідомив, що отримує безліч скарг від коломиян на те, що найняті громадою чиновники в робочий час займаються особистими питаннями та відлучаються з робочого місця. Тому він запропонував розпочати безстрокову акцію під назвою “Поверни чиновника на робоче місце”.

За словами депутата, метою цієї акції є унеможливлення вирішувати міськими посадовцями своїх особистих питань у робочий час, відвідуванням ними кафе та ресторанів в робочі години, а також використання службового транспорту для власних потреб.

Всі вище перелічені порушення будуть фіксуватися та вся інформація про порушення буде передана голові міста та оприлюднена в засобах масової інформації.

Ця акція не стосується тільки міського голови Ігоря Слюзара, заступника мера з комунальних питань Богдана Федорука і начальника відділу управління комунальним майном Володимира Наливайка, адже в їхні обов’язки входить огляд тих чи інших об’єктів.

Всі факти правопорушень мешканці Коломиї можуть відправляти на електронну скриньку chunovnukstop@gmail.com або ж на сторінку в Facebook https://www.facebook.com/chunovnukstop/ – Чиновник STOP.


Поділитися публікацією: