Поділитися публікацією:

Фото: tcc.com.ua

До Міжнародного дня щастя, який відзначається 20 березня, соціологічна група незалежних експертів ООН подала доповідь World Happiness Report 2017, так званий світовий рейтинг щастя, першу сходинку в якому посіла Норвегія, пише “Обозреватель”

Норвежці дуже люблять і цінують море. Жити вважають за краще не далі 200-300 метрів від води. Ті, хто живе в глибині країни, все одно купують другий будиночок біля моря. Човни або катери є у 80% населення.

Основний засіб пересування в Норвегії – велосипеди. Норвежці віддають перевагу такому виду транспорту за будь-якої погоди, а на вулицях можна зустріти велосипедистів різного віку.

Найхолодніший зимовий місяць у Норвегії – березень, коли випадає сніг, починаються морози і ожеледь. У грудні ж навпаки, можна зустріти ще квітучі троянди.

Норвегія досі є справжнім королівством, в якому є король і королева. У країні панує монархія, яка дуже цінується і оберігається, незважаючи на те, що політичною владою володіє парламент. Жителі дуже пишаються тим, що зберегли королівську сім’ю.

Згідно із законом, будь-який житель країни і її гість має право безперешкодного проходу до всіх природних ресурсів без обмежень: в лісі, на воді. Ви можете гуляти і плавати скрізь, де захочете. Якщо територія приватна, із ввічливості бажано запитати господарів дозволу на неї зайти.

Продукти в Норвегії відрізняються високою якістю. Особливо молочні.

Середня зарплата у норвежців складає до 5-7 тис. євро на місяць.

Життя тече дуже спокійно і розмірено. Працювати норвежці починають приблизно з 10 ранку, а до 16-ти вже закінчують. У вихідний відкриті тільки ресторани та супермаркети.

Зустріти на вулицях людей, які просять милостиню, – велика рідкість. Винятком бувають лише великі міста, і майже завжди “жебраком” виявиться іммігрант.

Польоти на літаку всередині країни, а також за її межі дуже дешеві. При цьому якість сервісу вище, ніж у популярних європейських авіакомпаній.

Згідно з доповіддю експертів ООН, Україна в світовому рейтингу щастя посідає 132 позицію з 155 включених до рейтингу країн. Поряд з нею розташувалися Гана і Уганда.

Якщо ж говорити про десятку лідерів, тоді це Данія, Ісландія, Швейцарія, Фінляндія, Нідерланди, Канада, Нова Зеландія, Австралія і Швеція.

Джерело


Поділитися публікацією:
Теги: