Поділитися публікацією:

Фото: gk-press.if.ua

Сьогодні, 21 березня, начальник сектору управління корупції департаменту економічного захисту Качанівський вручив міському голові Івано-Франківську Руслану Марцінківу скаргу від ГО “Залізний тризуб” щодо нераціонального використання бюджетних коштів.

Марцінків запитав, де обіцяний протокол. Правохоронець на це відповів, що “протокол складали не вони і не вони його мають вручати”, а це всього-на-всього скарга.
Міський голова сказав також, що “хай приходять і вони, хай вручають”, він не боїться. Руслан Марцінків пригадав, що в Тернополі і Львові вже відкривають справи проти мерів.
“Ви хочете Галичину на коліна поставити?” – запитав Марцінків. Качанівський на це відповів, що в політику він не втручається.Мер попросив не робити з цього фарсу та передати керівництву і київському УБЕЗу, що він не ховається. Він додав, що скаргу можна зареєструвати через канцелярію.
“Якщо хочуть вручити протокол, то я хоч і на лікарняному, але не ховаюся. Вважаю, що ці дії є замовними через те, що я критикую владу через тарифи, наливайки і гральні автомати. Такі походи вибивають з робочої колії. Схожі дії відбуваються у Тернополі та Львові”, – заявив мер.
Міський голова сказав, що не знає, за що йому вручили цю скаргу. Щодо муралу Ірини Сеник Руслан Марцінків пояснив, що ніякого відношення до коштів не мав, а просто був одним із засновників організації. Тоді УБЕЗ неправильно склав протокол і тепер хоче ще раз складати, каже мер.
Руслана Марцінківа запитали, чому він ходить на футбол, якщо перебуває на лікарняному. Він пояснив, що є на денному стаціонарі, проходить певні процедури, а всі інші питання – до його лікаря.

 


Поділитися публікацією: