Поділитися публікацією:

Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України ухвалили перелік та склад госпітальних округів в 12 областях.

22 березня Уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Тернопільської, Запорізької, Рівненської, Хмельницької, Полтавської, Херсонської, Житомирської, Чернігівської, Луганської, Київської, Дніпровської областей та Києва.

Раніше уряд схвалив госпітальні округи ще в шести областях. Проект створення госпітальних округів на Івано-Франківщині повернули на доопрацювання.

КУРС писав, що після доопрацювання Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА вдруге подав проект на затвердження.

Попереднього разу проект навіть не дійшов на стіл урядовцям – його зупинили в МОЗ. Міністерство бачить на Прикарпатті створення трьох госпітальних округів із центрами в містах Івано-Франківську, Коломиї та Калуші. Департамент удруге виписав проект для 5 округів. Зважаючи на гірську специфіку області, запропонував, окрім названих, створити ще два округи з центрами у Косові і Надвірній.

За словами головного лікаря області Мирона Матейка, проект знову перебуває на розгляді в МОЗ.

Нагадаємо, про створення ще одного, шостого, госпітального округу з центром у місті Долина до Департаменту охорони та обласної ради звернулася громада району і районна рада.

Затвердження округів чекають до четвертого кварталу цього року. Тоді, за словами Матейка, відбудеться перегляд бюджету і фінансування медгалузі області.

Фото ілюстративне

Джерело 


Поділитися публікацією: