Поділитися публікацією:

У Коломиї відбулася акція під назвою «Обличчям до сонця» у якій взяли участь діти із синдромом Дауна, їхні батьки та всі небайдужі, які забажали внести свій промінчик у життя цих дітей. Організатором акції був благодійний фонд «Крокус» та громадська організація «Крок у світ», засновником та директором цих організацій є Любов Масевич.

Жінка теж стикнулася із синдромом Дауна, адже вже 38 років є матір’ю Романа, який має теж це захворювання. Проте, в Романа є значні успіхи, він  волонтерить у «Крокусі», навіть є членом правління благодійного фонду. Захоплюється туризмом та фотографією.

Марія Дмитрівна Масевич розповіла про особливості діяльності організації:

«У громадській організації є денний догляд, керамічна майстерня, працює гурток малювання, навчання роботи з комп’ютером та арт-терапія (робота з папером, картоном, тканиною та нитками),також працює деревна майстерня»

17440457_392485697775820_917940031_n

У середмісті Коломиї, біля музею «Писанка» пройшла акція «Обличчям до сонця», захід відбувся у честь Міжнародного дня людей із синдромом Дауна. У програмі –  ігри та розваги за участю сонячних дітей та молоді, благодійний аукціон «Придбай собі сонячний промінчик та зігрійся ним», фотозвіт про діяльність БФ «Крокус» та ГО «Крок у світ», фотосесія «В обіймах сонця», ініціатива «Бум кольорових шкарпеток».

17440407_392485811109142_1383062274_n

Імовірність народження дитини з синдромом Дауна збільшується з віком матері. Проте, жодна сім’я не застрахована від народження дитини із таким захворюванням. Саме ці діти не здатні обманювати, вони щирі та світлі, діти сонця. Вони, інколи, значно щиріші, чистіші та кращі, ніж ми…

Олена Гелетюк

Фото: facebook.com/kolomrada

 


Поділитися публікацією: