Поділитися публікацією:

На Волині в поле зору оперативників потрапив майстер лісу військового лісгоспу, який вимагав хабар обсягом 18,3 тисячі гривень.

Про це IA ZIK повідомили у СК ГУНП в області.

31-річний майстер лісу військового лісгоспу організував невеличкий «бізнес». Незаконно вирубував ліс, який не обліковувався та готував його для реалізації суб’єктам господарювання. Звісно ж, будь-яких документів на ділову деревину породи дуб не було.

Оперативники управління захисту економіки у Волинській області Національної поліції та слідчі військової прокуратури Західного регіону України задокументували факти вимагання та одержання ним неправомірної вигоди обсягом 18,3 тисячі гривень.

Затримали майстра лісу біля села Ворчин Володимир-Волинського району. Він одержав ще один платіж за незаконний відпуск деревини.

PM697image004

Відповідно санкції статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3  років, з конфіскацією майна.

Фото: zik.ua

Джерело

 


Поділитися публікацією: