Поділитися публікацією:

9-20 березня тридцятеро вихованців дитбудинку з Городенківщини з’їздили в подорож по Закарпатті, де оздоровилися та відпочили.

Про приємну поїздку повідомили у прес-службі ОДА,

Організаторами та благочинниками заходу стали декілька священиків і парафіяни місцевих церков. Зокрема, Ігор Левицький, Богдан Мороз, Василь Гавриш, Ігор Ковбасюк, Василь Скрипка. Також підтримку надала служба у справах дітей Городенківської райдержадміністрації. Курувала поїздку багаторічний меценат Людмила Доліновська, яка супроводжувала дітей і відповідала за їхню безпеку та харчування разом із працівниками служби у справах дітей. Комфортне перевезення дітей забезпечив приватний підприємець Богдан Максим’юк.

продовж подорожі діти побували в замку Паланку у Мукачеві, котрий є однією з найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам’яток Закарпаття XIV—XVII століть.

Дуже корисним став відпочинок на термальних джерелах “Косино” та в Берегові. Ці природні й рідкісні об’єкти існують, крім Закарпаття, всього в кількох регіонах світу: в Угорщині, Новій Зеландії та на Камчатці.

Чудова ініціатива організаторів стала пам’ятною і яскравою подією у житті цих дітей.

Головне фото: if.gov.ua


Поділитися публікацією: