Поділитися публікацією:

Річний Звіт по роботі Фракції «УКРАЇНСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»

Від Партії УКРОП у Коломийську міську раду пройшло двоє депутатів, Голова Фракції Ігор Костюк та депутат Олександр Поясик.

Хоч нас і двоє, але ми активно працюємо щоб не розчарувати тих людей які віддали за нас свій голос , ми в раді вперше і ми хочемо доказати що молоді хлопці які були волонтерами, а зараз стали депутатми взмозі зробити такі зміні щоб відчув покращення кожен коломиянин !!!

Ініціювали створення трьох ОСББ, а саме: «Петлюри 42», «Дружній двір», «Лисенка 34».

Подали 7 звернень, а також – 9 запитів до Коломийської міської ради, чотири з яких були виконані на прохання громади. Зокрема, вдалося частково перекрити дах по вул. Валовій 23; закупити парти для 3-а класу ЗОШ №4; нанести пішохідну розмітку на дорозі по вул. Петлюри , та закладено кошти в 2017 р. на капітальний ремонт міжбудинкових проїздів по вул. Чайковського, та Лисенка.

Взяли участь у трьох зустрічах по створенню Центру АТО, де Ігор Костюк був обраний представником від ВПО «Коломия-Центр», по розвитку міста на 2017р., по інвестиційному проекту Стадіону.

Нами було ініційовано та проведено 11 заходів. Про нашу роботу та участь в проектах ви можете відслідковувати на сторінці у facebook УКРОП Коломийщина https://www.facebook.com/ukrop.if.ua/

Ми також брали активну участь у розроблені статуту міста Коломиї.

Щодо заходів, які нам вдалося організувати, це:
1. З нагоди відкриття у Коломиї КЗ «Івано-Франківський Обласний Госпіталь Ветеранів Війни» депутати Коломийської міської ради з Коломийським центром соціальних служб та Координаційною волонтерською радою Коломийщини провели трьохденну толоку на території госпіталю (робота тривала 2, 13, 14 квітня 2016 р. о 10.00 по 16.00 год. по вул.Шкрумеляка, 23).

 1. 20 грудня 2015 року з ініціативи Українського об’єднання патріотів УКРОП, за участю депутатів Коломийської міської ради на території парку біля міського озера відбулося свято для дітей до Дня св. Миколая.
 2. Громадська активістка Лілія Одосій ініціювала створення у дитячому відділенні місцевої лікарні дитячий куток. До акції долучились місцеві депутати і фонди. Ми радо долучились до такої ініціативи.
 3. У Коломиї провели благодійний концерт з метою допомогти сім’ям бійців АТО
 4. Українське Об`єднання Патріотів УКРОП в м.Коломия спільно з НК «Амстердам» організували благодійну вечірку для дітей учасників АТО.
  6. Проведено акцію «Безпека на дорозі». Організували акцію спільно з працівниками поліції. Провели захід для дітей, щоб навчити та закріпити знання з правил дорожнього руху. Для учасників акції у рамках проекту було організовано чимало різних ігор з конкурсами та призами. Дітей навчали як і де правильно переходити дорогу, який колір світлофору що означає. Розважали дітей клоуни з агенції “Доктор клоун”.
 5. Проведений ремонт приміщень госпіталю Комунальний заклад “Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни”.
 6. 1 вересня ми провели благодійний захід, на вилучені кошти з якого закупили продукти сім’ям загиблих учасників АТО.
 7. Зібрали, придбали та передали необхідні речі бійцям АТО. Зокрема, продукти харчування, теплий одяг, засоби гігієни, консерви, солодощі, у тому числі італійські речі. Волонтери як подарунок передали зібрану допомогу для бійців-контрактників 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.
 8. 20 жовтня у Коломиї відбулася надзвичайно важлива для міста подія – урочисте закладення пам’ятної капсули у фундамент майбутнього заводу з виробництва електричної проводки для автомобілів Leoni. В ньому взяли участь представники влади та жителі міста, а також депутати Коломийської міської ради від УКРОПу Ігор Костюк та Олександр Поясик.
 9. 14 листопада депутати від УКРОПу взяли участь у візиті Коломийської делегації до Польщі. У рамках дводенного візиту відбулася офіційна зустріч з представниками уряду міста Ниса. Бурмістр Ниси Кордіян Колбярц зазначив, що співпрацю, яка триває з Коломиєю вже більше десяти років, планують поглиблювати. За його словами, цього року до партнерської угоди про співпрацю долучилося місто з Румунії, а незабаром містом-партнером має стати грузинське м. Батумі. В рамках співпраці планується реалізовувати програми та проекти в галузі культури та освіти.
 10. 22 листопада Коломийський «УКРОП» передав гуманітарну допомогу бійцям у зону АТО.
 11. 28 листопада Ігор Костюк зробив заяву у ЗМІ, в якій підкреслив негативне бачення проти зняття мораторію на вирубку та вивіз лісу – це офіційна позиція Коломийського Укропу. А 27 грудня спільною роботою депутати Коломийської міської ради підтримали звернення до Президента та прем`єр міністра щодо недопущення скасування мораторію на вивіз лісу.
 12. 2-4 грудня в м. Харків депутат від Коломийського «УКРОПу» Ігор Костюк взяв участь у семінарі депутатів місцевих рад що до посилення місцевої демократії.
  15. 16 грудня депутати Коломийського «УКРОПу» до Дня Святого Миколая відвідали сиротинець «Святого Миколая» з привітаннями та подарунками для малозабезпечених діток.

За сприяння Ігоря Костюка та Фракції УКРОП було виділено 150 тисяч гривень з обласного бюджету на госпіталь ветеранів війни у Коломиї, станом на 9 грудня з них освоєно 148698,52коп.

 1. . За запитом Ігора Костюка Міська рада заклала в Бюджет на 2017 рік кошти на проведення капітального ремонту проїздів по вулю Чайковського, та для встановлення лавочок біля будинку по вулю Чайковського 48 та 46.

Поділитися публікацією: