Поділитися публікацією:

Коли моя команда йшла на вибори, нашим слоганом було: Комфортні житлові масиви. Для кожного з нас це були непрості слова, оскільки кожен з кандидатів – коломиянин, якому важлива доля рідного міста.

Моя перша каденція, як депутата, розпочалась у 2010 році. Це був мій перший досвід, під час якого я вчився на злетах і власних помилках будувати краще життя для свого рідного міста. За ці роки багато було зроблено, та недостатньо, тому у 2015 році я, будучи першим у списку, вирішив ще раз піти на вибори. Коломияни повірили у нас, тому я й став вдруге депутатом. Та отримати депутатський мандат – це ще не все. Щойно ти дізнаєшся про отриману довіру, потрібно довести, що ти вартий її, а це нелегка справа.

Отже, з 2015 року я продовжив роботу, як голова фракції «ВО «Батьківщина» у Коломийській міській раді. Що було зроблено? Логічне питання, яке має право задати кожен коломиянин депутатові, якого він обрав. Я, звичайно ж, готовий звітувати.

Моїми пріоритетами в якості депутата є наступні пункти:

  • приведення в належний стан між квартальних комунікацій за рахунок місцевого бюджету;
  • продовження програми заміни вікон на енергозберігаючі у навчальних закладах міста;
  • допомога у створенні ОСББ для ефективного використання кошті, які надходять за комунальні платежі;
  • облаштування зон відпочинку та дозвілля для дітей;
  • допомога коломиянам-учасникам АТО та сім’ям загиблих коломиян у зоні АТО з виділенням земельних ділянок.

Стосовно останнього пункту, то вдалось виділити …. ділянки. Як голова земельної комісії, я особисто слідкую, щоб кожну справу наших захисників не оминала увага і кожен з них отримав те, на що заслуговує по праву. Окрім цього, нашою фракцією було ініційовано присвоєння звання імені Героя України Тараса Сенюка Коломийській школі І-ІІІ ступенів № 6. Жоден герой не має бути забутий, кожен герой має бути вшанований. Окрім того завжди допомагаємо військовим фінансово, провізією, медикаментами та необхідним спорядженням.

fb71c726b172ad0f1fcd68f495412515

Того ж дня, коли відбулось відкриття пам’ятної дошки Тарасу Сенюку, також відкрили пам’ятну дошку і Андрію Федчуку, загиблому призеру Олімпійський ігор з боксу, депутату Коломийської міської ради, моєму братові.

Цієї каденції до влади прийшли молоді та енергійні люди з безмежним бажанням принести місту процвітання та залучити більше інвестицій.  Першим завданням було позбавлення центру міста стихійної торгівлі, з якою довго не могли впоратись. Спільними зусиллями нам це вдалось. Я особисто неодноразово звертався з проханням про виділення патрулю для охорони порядку на початку вулиці Чорновола, який є таким ласим для стихійників.

Наша команда ініціювала відкритість бюджету. Саме завдяки нашим наполяганням мешканці Коломиї можуть бачити у відкритому доступі, куди і на що були витрачені кошти з казни. Також ми запропонували зробити із сумнозвісної «ями» Студентський сквер, проект якого вже затверджений та очікує провадження у життя.

Я за те, щоб діти мали змогу отримувати якісну освіту у школах, де є достатня кількість комп’ютерів, де не потрібно сидіти у куртках та коцюбнути від холоду. Так, мені вдалось домогтись виділення для закупівлі комп’ютерів у 6 школу. Також в школі та садку мікрорайону Леонтовича замінені старі вікна та двері на енергозберігаючі. Ще вдалось зробити ремонт спортзалу та роздягалень у Коломийській ЗОШ № 6. Враховуючи кількість маленьких мешканців округу, разом з Тарасом Гнатишиним ми змогли наполягти на відкритті ще однієї групи у садку № 21. Завдяки співпраці з обласними депутатами фракції «ВО «Батьківщина» нам вдалось виділити кошти на заміну енергозберігаючих вікон в садках та школах, якими опікуються коломийські депутати фракції «ВО «Батьківщина» на своїх округах. Окрім найнеобхіднішого намагаємося допомагати по мірі можливостей. Разом з побратимом Василем Мацьківим презентували проектор з нагоди 25-річчя садочка № 5. 7 липня на Івана Купала провели захід спільно з бібліотекою для юнацтва в мікрорайоні «Гомін» задля збереження традицій та історії українців.

Цьогоріч наша рідна Коломия святкувала своє 775-річчя. З цієї нагоди, як ви пам’ятаєте, відбулися грандіозні заходи. Наша фракція також долучилась. Спільно з ГО «Фонд пам’яті Андрія федчука» ми запросили та профінансували виступи гуртів «Один в каное», «КораЛЛі», «Брати Гадюкіни» та «Ot Vinta» на святі.

db637f828d944b99cd417bc3eba84f33

На прохання головного лікаря міського центру ПМСД Володимира Мельничука, щодо необхідності оснащення практичним обладнанням центру, фракція «ВО «Батьківщина» в Коломийській міській раді, відгукнулася та придбала навчальний медичний манекен (фантом) «Laerdal» (Resusci Anne Torso) для відпрацювання практичних навичок з надання невідкладної реанімаційної допомоги.

13962898_1624312021231880_1036601962902489020_o

Ми долучаємось до нагороджень юних спортсменів, оскільки вважаємо, що майбутнє України має вести здоровий спосіб здоров’я та любити спорт. Зокрема нагороджували юних футболістів за участь у «Шкіряному м’ячі».

14681873_587674324753325_224229350069072066_n

Також я нагороджував найкращих спортсменів на заході «Обдарованість року», який щорічно проходить в Коломиї та відзначає найкращих юних коломиян з тих чи інших дисциплін.

36c945ebce0621b1d0dc2d1cc75dcee8

Добробут та розвиток міста є для мене пріоритетом. Тому я та депутати моєї фракції активно співпрацюють з програмою «Проміс» в місті Коломиї. Я намагаюсь не пропускати жодних засідань, круглих столів та навчань, організованих ними, адже саме інновації дають змогу рухатись вперед та творити нове краще майбутнє.

16003103_693055037540200_4824639128224386370_n

Та не можна забувати і про духовний розвиток. У свій час до мене та Тараса Гнатишина звернулась церковна громада храму Рівноапостольних Константина та Єлени з проханням допомогти їм створити та підтримувати недільну школу. Ідея припала нам до душі, і ось недільна школа «Небесний човник» відкриває двері для діток у мікрорайоні Леонтовича. Окрім обладнання ми закупили інвентар, щоб створити ляльковий театр при школі, тим самим заохотивши дітей відвідувати «Небесний човник». Проект виявився настільки вдалим, що учні виступають зі своїми казками у садках та молодших класах шкіл Коломиї.

1eb8e826754ae6e2ef966fdfe80fc67a

Нещодавно з офіційним візитом відвідав Посол Канади в Україні Роман Ващук. На зустріч із послом завітали і депутати фракції “ВО “Батьківщина”, які як ніхто підтримує зв’язок з Канадою завдяки однопартійцю Андрію Шевченку, послу України в Канаді. Зокрема ми запросили Романа Ващука відвідати фермеське господарство “ДелСо”, засновником та керівником якого є “батьківщинівець” Василь Мацьків. Він особисто провів екскурсію послу. Ми впевнені, що завдяки спільній співпраці з Андрієм Шевченком, нам вдасться зацікавити Канаду інвестувати їхні ресурси в наше місто.

17240470_649609998559757_7228719500490877321_o

Мене тішить, що люди звертаються до мене зі своїми проблемами. Це означає, що вони вірять владі. Вірять, що ми можемо змінити становище, виправити та зробити краще.

Я і надалі буду дбати про добробут жителів нашого міста, втілювати ті реформи, які справді стануть корисними для людей. Я відкритий перед людьми, я за чесність та прозорість – і це ті принципи, якими я керуюсь в роботі!

Дякую за вашу довіру!

Сергій Федчук


Поділитися публікацією: