Поділитися публікацією:

Порушники, начувайтесь! Тепер вся Коломия, як на долоні. У нашому місті встановлено 38 відеокамер. Тепер чітко видно, яка автівка куди рухається і хто в ній знаходиться. Також добре видно усіх перехожих. Камери встановлено в рамках проекту «Розумне місто». Його реалізація ще триває, тому «всевидячих відеоочей» побільшає.

На великому моніторі зображення з усіх відеокамер. Можна подивитися на кожне із них окремо. Тоді добре видно перехожих, водіїв та їхніх пасажирів, номери автівок теж чіткі.

Тепер можна ввести в комп’ютер номер будь-якого автомобіля і простежити його рух Коломиєю. Результати – є. Начальник відділу поліції Остап Білейчук каже, ці відеокамери вже допомогли викрити порушників.

Встановити камери відеоспостереження вдалося завдяки співпраці Коломийської міської ради та Європейського Союзу. Зальний бюджет проекту склав майже 840 тисяч гривень. Понад 600 тисяч виділив проект Європейського Союзу та ПРООН, решту профінансовано з міської скарбниці. Кошти донорських організацій та Європейського Союзу постійно вишукує Асоціація економічного розвитку Коломийщини.

Програма ще вдосконалюється, камер буде більше, моніторів – теж. Також буде оприлюднений номер телефону, за яким містяни зможуть повідомляти про різні правопорушення на вулицях Коломиї.

Фото: скріншот з відео


Поділитися публікацією: