Поділитися публікацією:

З В І Т

депутата округу № 8

сьомого демократичного скликання

Коломийської міської ради

станом на березень 2017року

Моя діяльність, як депутата фракції «Батьківщина» Коломийської міської ради від округу № 8, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважаю забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення. У своїй роботі керуюся Конституцією України, Законами України і, що не менш важливо, людською взаємоповагою. Тому для мене як лікаря, найважливіше знайти порозуміння з людьми, які звертаються.

Враховуючи численні заяви та звернення громадян, мною надіслано депутатські запити та звернення у відповідні установи (за 12 місяців 2016 року їх було 23, а саме: 14 запитів та 9 звернень).

Звернення виборців, в основному стосувались:

 • надання матеріальної допомоги на лікування;
 • призначення виплати соціальної допомоги;
 • працевлаштування;
 • благоустрою міста;
 • стану доріг, що ведуть до віддалених вулиць міста;
 • ремонту пішохідних доріжок;
 • своєчасності очищення доріг від снігу у зимовий період;
 • освітлення мікрорайону округу;
 • порушення руху маршрутних автобусів;
 • встановлення дитячих майданчиків;
 • проведення каналізаційних мереж.

Всі проблемні питання, по мірі можливості, були вирішенні позитивно. На 75 % запитів та звернень адресатами відреаговано та є результати. Всі інші в процесі контролю та очікують фінансування.

Станом на березень 2017 року з  фонду на виконання депутатських повноважень,  надано матеріальні допомоги важкохворим та сім’ям учасників АТО коштів на суму 5,0 тис. грн. (2016 рік) та 7,0 тис. грн. (2017 рік).

Протягом звітного періоду брав участь у різноманітних загальноміських заходах та акціях, що висвітлювались  на сторінках місцевих газет та місцевому телебаченні. Окрім того, завжди відстоюю позицію виборців в сесійній залі.  Продовжую працювати над вирішенням питання облаштування вуличним освітленням та капітальним ремонтом доріг по вулицях Франка та бічних.

Постійно відвідував (90%), за винятком випадків відряджень та відпустки, усі сесії та засідання постійних комісій, де активно брав участь у обговоренні питань та внесенню коректив при прийнятті рішень. Як заступник голови постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального і дорожнього господарства та комунікації активно відстоюю позиції громади стосовно проблем комунальних приміщень, смітників та роботи комунальних підприємств. Підтримую ініціативи комунальників, оскільки результат їхньої роботи вже наочно відображено не лише в нашому окрузі, а й загалом в місті, за що їм щиро вдячний!

Далі хотів би прозвітувати про більш конкретні дії та заплановані заходи.

 1. Проблеми смітників між вулицями.

Організовано вивіз сміття самовільно створеного звалища між вулицями Франка та Довбуша. Роботи проведено КП «Полігон екологія».

 1. Зустріч з виборцями.

09.06.2016 року за моєю ініціативою було проведено зустріч з виборцями, де були присутні заступник міського голови Дячук О.Д., власники автобусних маршрутів №№ 4, 4а, інженер Коломийського водоканалу. Прозвітувавшись перед громадою, почув всі болючі проблеми нашого округу. Результатами зустрічі задоволений, оскільки багато людей зібралися та активно дискутували.

13568847_1699357253660875_8736919319326595429_o_-_копия

 1. Робоча група по маршрутному перевезенню.

Після зустрічі з виборцями, як і було обіцяно, проведено повторну зустріч робочої групи з представників округу, власників маршрутних автобусів №№4, 4а, 4б в заступника міського голови Федорука Б.М.

Представники громади мали змогу ознайомитися з пакетом документів перевізників, а особливо із графіком руху автобусів по договорах. Знайдено частковий консенсус між перевізниками та пасажирами. Робота приватників покращилась, проте порушення графіків руху фіксуються і на сьогодні. Моєї вимоги щодо встановлення вивісок з наглядними графіками на громадських зупинках не виконано.

Протягом року далі отримував скарги жителів мікрорайону вулиці Франка за «АЗС 157 км», реагуючи на які ще додатково тричі зустрічаючись з перевізниками, за власні кошти виготовив та організував встановлення графіків руху курсуючих автобусів,  чим забезпечив можливість кращого контролю виконання їх зобов’язань. На жаль, скарги періодично поступають і сьогодні.

Позитивом є лише заїзд маршруту №4 в глиб вул. Достаєвського.

17457379_413768938988723_5065604855704599307_n

 1. Відновлено якість проїзду по містку через «Чорний потік» з дачних ділянок масиву «Карпатські зорі» на вулицю Сотні Гамалії. Все зроблено силами громади.
 1. Облагородження проїзду.

На звернення до приватного підприємця відбулося очищення від зарослів території на перехресті дороги вул. І. Франка та автомагістралі Стрий – Чернівці. Проте, реакції на лист щодо прибирання АЗС «157-км» (обкошування трави, борщівника «Сосновського») власником ПАО «Укрсоцбанк» так і не відбулося. Надіюсь на виконання отриманих обіцянок у весняному періоді 2017 року.

Також, на моє усне звернення до керівника «Облавтодор» В. Буджака, отримано запевнення щодо встановлення попереджувальних дорожніх знаків на перехресті траси Стрий – Чернівці та вул. Франка з метою уникнення аварійних ситуацій. Освітлення перехрестя вже підготовлено.

17362398_413765015655782_8660583007570919730_n

 1. Дороги.

Завершено капітальний ремонт асфальтового покриття дорожньої частини вулиці І. Франка згідно кошторисних призначень міського бюджету на 2016 рік.

Триває відновлення проїзду по вулиці Достоєвського (після прокладання централізованої каналізаційної гілки, яка запущена в експлуатацію), яке продовжиться в весняний період і в мікрорайоні «Будова».

 1. Дитячі майданчики.

У червні 2016 року міською владою встановлено дитячі майданчики на розі вулиць Достоєвського та Софіївська, а також по вулиці Квіткова. На сьогодні громадою вони вже частково облаштовані та приймають дітей.

В обох випадках мешканці активно долучились до загальних толок, що і дає кінцевий позитивний результат.

17426227_413767448988872_7073248114385574940_n_-_копия

 1. Зимова заметіль.

В грудні 2016 року, внаслідок сильних заметіль скерована спецтехніка КП «Полігон екологія», яка вчасно забезпечила прочищення масивів округу, проте не змогла прочистити дорогу за АЗС «157 км». Після звернення до 10 гірсько-штурмової бригади військовою спецтехнікою МТ-ЛБ було відновлено проїзд даної частини вулиці, за що завдячую їм та заступнику міського голови Федороку Б. М.

 1. Освітлення.

На мої запити щодо відновлення та проведення вуличного освітлення, міською владою  здійснено заміну близько 70 шт. вуличних світильників по вул. І.Франка (від центру до АЗС «157 км»),  до 10 шт. по вул. Достоєвського та частково замінено старим типом ламп близько 17 шт. по вул. Лісова, Січнева, Квіткова.

Станом на березень 2017 року КП «Житлоінфоцентр» встановлено близько 30 світильників і в частині вул. Франка за АЗС «157 км». Проте ще тривають підготовчі технічні роботи щодо підключення.

Багато роботи ще потребує округ, проте він вже не такий як був в 2015році.

План подальшої депутатської діяльності по округу № 8 на 2017 рік

 1. Проведення каналізаційної системи по вул. Франка (підключення до вул. Достоєвського).
 2. Підключення до Інтернет мережі вул. Франка за АЗС «157 км» (роботи частково розпочаті в 2016 році).
 3. Продовження освітлення вулиць Достоєвського, Лісова, Квіткова, Січнева, Сотні Гамалії.
 4. Відновлення дорожнього покриття (щебнювання) частини вулиці Франка за АЗС «157 км» та вулиць Лісова, Квіткова, Січнева.
 5. Роботи над виділенням коштів на влаштування критих автобусних зупинок по вул. Франка.
 6. Робота з особистими зверненнями громадян.
 7. Контроль за роботою перевізників на маршрутах з можливим наполяганням на розірванні договорів щодо обслуговування (перевезення пільгової категорії громадян та дотримання графіків руху).
 8. Робота над виділенням коштів для дитячого навчального закладу № 3 щодо збереження енергоефективності.
 9. «Очікування» відкриття соціального закладу «Будинку нічного перебування».
 10. МЕДИЦИНА!

Зауважу також, що я є членом комісії по соціальному захисту населення при Управлінні соціального захисту та праці КМР. Даною комісією розглядаються питання щодо виділення одноразових матеріальних допомог на лікування та у зв’язку із скрутним матеріальним становищем.

Хоча основним, я вважаю, виконання своїх прямих професійних обов’язків як  лікаря і керівника медичного закладу!

А це відображається в майже трьохрічному управлінні Коломийським міським центром первинної медико-санітарної допомоги, в якому значно більше здобутків, які несуть добро усій громаді Коломиї. Одним із найбільших та незаперечних позитивних фактів є відкриття амбулаторії сімейного типу в мікрорайоні Леонтовича, де мають змогу отримувати якісну та своєчасну первинну медичну допомогу і жителі округу № 8.

Завжди радий чути проблеми та критику від коломиян!  І з повагою прислухаюсь до всіх  пропозицій вирішення наших спільних проблем.

 

Дякую всім за розуміння та підтримку, Ваш депутат В. Мельничук!


Поділитися публікацією: