Поділитися публікацією:

У ІІ-му етапі конкурсного відбору електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класу загальноосвітніх шкіл беруть участь 30 підручників видавництва «Ранок», що отримали грифМіністерства освіти і науки.

У видавництві зазначають, що підручники для 9 класу є продовженням лінійки посібників для 7 та 8 класів, виданих у 2015—2016 роках. У цьому навчальному році за підручниками видавництва «Ранок» для 8 класу навчається понад 1 млн 372 тисяч учнів з усієї країни.

Лідерами вибору, як завжди, є підручники фізики авторів Бар’яхтара, Довгого та Кірюхіної. Улюбленими стали також підручники з історії України та всесвітньої історії відомих авторів Гісема і Мартинюка. Крім того українські вчителі віддали перевагу підручникам із біології Задорожного та хімії Григоровича.

В минулому році видавництво «Ранок» першим упоралося з держзамовленням на випуск підручників для 8 класу. Книжки були надруковані ще в серпні, до початку навчального року.

Ознайомитись з проектами підручників для 9 класу вчителі можуть на Репозитарії навчальних матеріалів.

Переглянути демоверсії та презентації до підручників для 9 класів, конспекти уроків, записи авторських вебінарів можна також на сайті видавництва.

САЙТ ВИДАВНИЦТВА «РАНОК»

Фото ілюстративне

Джерело: osvita.ua


Поділитися публікацією: