Поділитися публікацією:

Таке рішення прийняли депутати Франківської облради під час сесії сьогодні, 24 березня.

Нагадаємо, в грудні минулого року з посади генерального директора «Галичини» депутати звільнили Ольгу Бабій.

Нещодавно колектив Івано-Франківського обласного телебачення “Галичина” звернувся до депутатського корпусу із клопотанням про підтримку кандидатури Дебенка на посаду генерального директора каналу.

debenko-2

Це питання розглядала депутатська комісія на засіданні якої у Дебенка навіть з’явився конкурент – Володимир Турелик.

Втім, останній під час конкурсу відмовився від посади на користь Дебенка та чомусь почав розповідати, що не бажає очолювати канал, а готовий стати заступником керівника. Такі дії стали не зрозумілими для членів комісії. Мовляв, для чого було тоді брати участь у конкурсі. На що Турелик пояснив: не хоче йти у розріз з бажанням трудового колективу.

Відтак комісія рекомендувала сесії облради обрати на посаду генерального директора Ігоря Дебенка, договір з яким укладуть на п’ять років.

Очільниця фракції «Воля» Ольга Галабала повідомила, фракція утримуватиметься під час голосування за це призначення.

«Наша фракція вважає, що після майдану потрібно припинити практику непрозорого призначення керівників комунальних структур. Людина, яка очолює підприємство має бути аполітична», – стверджує вона.

Втім, навіть без цієї фракції, депутатам вистачило голосів, щоб затвердити Дебенка на посаді нового керівника телеканалу. 49 з 84 депутатів проголосувати за призначення.

Виступив сьогодні і сам Ігор Дебенко. Він переконує, канал суттєво оновить контент, запровадить цікаві трансляції та проекти, переоблаштує студію та усуне з ефіру політичну «джинсу».

Фото: gk-press.if.ua

Джерело: gk-press.if.ua


Поділитися публікацією: