Поділитися публікацією:

Вчора відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки з генеральним директором київського офісу корпорації «Міцубіші» Кохейом Таґава.

Метою проведення зустрічі стало обговорення можливостей співпраці для економічного розвитку області.

«Залучення іноземних інвестицій – пріоритет у роботі обласної влади, – наголосила Марія Савка. – Дедалі частіше представники великих міжнародних кампаній проявляють зацікавленість у співпраці з Івано-Франківщиною, що свідчить про сприятливий інвестиційний клімат в області та прозорі і комфортні умови ведення бізнесу”.

Зі свого боку, Кохей Таґава окреслив основні сфери діяльності корпорації  «Міцубіші» – глобальної інтегрованої компанії, яка входить до складу японського конгломерату “MitsubishiGroup”.

«Сьогодні корпорація  «Міцубіші» має розгалужену мережу груп, – зазначив Кохей Таґава. – Ми працюємо у різних галузях промисловості, включаючи енергетику, металургію, машинобудування і промислове обладнання. Досягаємо хороших результатів у хімічній індустрії, займаємося харчовою та легкою промисловістю».

За його словами, цікавими для співпраці напрямками є модернізація соціальної інфраструктури, розвиток транспортної галузі та аграрної сфери.

На завершення зустрічі було домовлено напрацювати пропозиції щодо майбутньої співпраці та виокремити основні напрямки для інвестиційної діяльності.

Фото: firtka.if.ua

Джерело: firtka.if.ua


Поділитися публікацією: