Поділитися публікацією:

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради провів тендер на капітальний ремонт пішохідної зони з влаштуванням велодоріжки навколо міського озера.

Оголошена вартість робіт – 21 185 930 гривень. З чотирьох учасників найменшу ціну робіт – 15 237 000 гривень – запропонувало ТОВ “БК Трейдзахідбуд”, яке і виграло тендер. Так, на торгах вдалося зекономити майже 6 млн гривень.

За 15 млн грн переможець тендеру має виконати підготовчі роботи, серед яких і звалювання ста дерев та викорчовування пнів; земляні роботи; облаштувати тротуари; обладнати бігову доріжку та велодоріжку. Відтак влаштувати підпірну стінку, озеленити газони, висадити дерева та кущі.

Також за умовами тендеру підрядник відповідає за організацію руху, тобто має встановити дорожні знаки та розмітку. Останнім етапом робіт є благоустрій території, який передбачає встановлення 46 дерев’яних лавок та 37 урн для сміття.

Роботи мають бути виконані до 31 грудня 2018 року.

За даними системи Youcontrol, засновником та керівником будівельної компанії “Трейдзахідбуд” є Дем’янів Ігор Михайлович.

Фото: kurs.if.ua

Джерело


Поділитися публікацією: