Поділитися публікацією:

На околиці села Нижній Тлумацького району мешкає 30-річний відлюдник, який називає себе Орландо. Він збудував собі кілька хат-мазанок, збирає трави та іноді заходить у місцевий магазин по продукти. Селяни побоюються чоловіка, але він нікому не робить зла і не надокучає. Він просто хоче жити у лісі як екопоселенець. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на 0342.ua.

Хатина відлюдника заввишки трохи більше, ніж півтора метра і розташована за метрів 600 від найближчої хати. Домівка накрита дошками, а посередині витиснений у глині хрест та напис «Португал».

vidlyudnyk-1-e1490557941526

Чоловік колись жив у Португалії на заробітках, навіть мову добре знає. Там він зустрічався з дівчиною, але згодом вони розійшлися, і чоловік розчарувався у жінках. А вже вдома посварився з вітчимом і вирішив покинути звичне життя і оселитися у лісі як відлюдник

Навіть у великі морози чоловік може ходити без взуття. Їсть все, що назбирав влітку в лісі, засушені гриби, ягоди, овочі має від людей, варить супи. Часом нечасті гості принесуть сало чи м’ясо. Орландо у саморобній печі навіть випікає хліб. Іноді заходить у місцевий магазин.

Звідки гроші – не розповідає, але місцеві не помічали, аби він щось крав.

vidlyudnyk-2-e1490557927927

Місцеві мешканці побоюються чоловіка, хоча він ніколи нікому не робив зла. Що робити із диваком, навіть вирішували на сесії сільради, але ні до чого так і не дійшли.

Джерело


Поділитися публікацією: